Obsługa kadrowo płacowa

Prowadzenie działalności wymaga nie tylko znajomości branży, ale też regulacji prawnych i zagadnień administracyjnych. Obowiązkiem każdej firmy jest prowadzona w zgodny z przepisami sposób obsługa kadrowo-płacowa związana m.in. z listami płac, obsługą PPK w firmie, prowadzeniem akt osobowych i nie tylko. Warto jednak skorzystać z usług zewnętrznej firmy, która odciąży przedsiębiorcę w tym zakresie. Balance Book oferuje profesjonalne i kompleksowe wsparcie w sprawach kadrowo-płacowych. Możesz nam zaufać i skupić się w całości na rozwoju swojego biznesu, a my zajmiemy się formalnościami związanymi z zatrudnieniem pracowników, ich wynagrodzeniami, PPK i innymi.

Balance Book — obsługa kadrowo-płacowa

W zakres świadczonych przez nas usług wchodzi wprowadzanie danych pracownika do systemu i jego zgłoszenie do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, sporządzanie listy płac oraz miesięcznych deklaracji ZUS, obsługa PPK w firmie, a także wystawianie skierowań na badania lekarskie. Prowadzimy również ewidencję czasu pracy oraz obsługujemy urlopy i zwolnienia lekarskie. Możesz nam powierzyć także sporządzenie PIT-11 oraz obsługę spraw związanych z rozwiązaniem umowy i wyrejestrowaniem pracownika. Dla dopełnienia tych czynności polecamy również skorzystanie z naszych usług księgowych, w ramach których zadbamy też o księgowanie listy płac na kontach analitycznych (pełna ewidencja księgowa) lub w KPiR (Księga Przychodów i Rozchodów).

Tym, co wyróżnia nasze biuro rachunkowe, jest nie tylko elastyczna i kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa. Zadbaliśmy także o liczne udogodnienia dla przedsiębiorców. Nie musisz doręczać nam osobiście każdego dokumentu czy też przyjeżdżać do naszego biura po odbiór sporządzonych przez nas deklaracji, list czy umów. Uzyskasz od nas dostęp do profilu na platformie online, za pośrednictwem którego będziesz nam przesyłać dokumenty. W tym miejscu również będą dostępne sporządzone przez nas wyliczenia i inne pisma oraz materiały kadrowo-płacowe.

W celu ustalenia szczegółów współpracy w zakresie spraw związanych z ZUS-em, listami płac, prowadzeniem akt osobowych, PPK i innych podlegającymi pod kadry i płace zapraszamy do kontaktu.